English 
Foto Dite Kliente Rreth nesh Ndihme Kontakt


VOTIMET PER KREUN E PD
E Diele, 13 Qershor 2021

MATURANTET PROTESTOJNE PER PROVIMIN E MATEMATIKES
E Shtune, 12 Qershor 2021

PROVIMI I MATEMATIKES PER MATURANTET
E Premte, 11 Qershor 2021

BALLA FLET PER REPORTERET
E Premte, 11 Qershor 2021

RIVLERESIMI I HASA NE KPK
E Premte, 11 Qershor 2021

DARDHA NUK KALON VETING
E Premte, 11 Qershor 2021

GJONCAJ TAKIM ME REPORTERET
E Premte, 11 Qershor 2021

VARHELYI DHE SORECA SHOHIN RESTAURIMIN E MUZEUT
E Enjte, 10 Qershor 2021

VARHELYI DHE RAMA NE KONFERENCE SHTYPI
E Enjte, 10 Qershor 2021

SAMITI I BALLKANIT PERENDIMOR NE TIRANE
E Enjte, 10 Qershor 2021

RIVLERESIMI I STROKA NE KPK
E Marte, 08 Qershor 2021

STOJA NUK KALON VETING
E Marte, 08 Qershor 2021

Faqe 1 nga 54. Foto 1 deri ne 12 nga 647 gjithsej